My Electronics

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Algemeen

Site is overzichtelijk waardoor ik goed kan vinden wat ik zoek.
Feedback over mail is goed, en ik werd goed geholpen aan de telefoon met mijn vragen.
Minpunten vindt ik toch echt dat de bedragen EX-BTW is dit is erg frustrerend omdat prijsvergelijken zo bijv moeilijker gaat en het is gewoon vervelend dat je telkens op bestellen moet klikken als je wilt weten wat het product je ook daadwerkelijk gaat kosten. Ik denk dat de meeste kopers geen BTW kunnen verekenen en die enkeling die dat wel kan doet maar wat rekenwerk voor zn geld wat ie toch weer terugkrijgt :)
Vanwege het BTW verhaal geef ik geen ZEER goed maar een goedje omdat de rest er omheeng wel uitstekend voldoet.

Verzending

Verzending bij myelectronics is echt super. 29e besteld en 29e verstuurt. Op moment van schrijven heb ik mijn product nog niet eens binnen maar ik heb wel mijn tracktracenummer al van hun ontvangen.
Al met al een zeer goede verzending ook al heb ik het product nog niet binnen, maar de verzending is nu het werk van TPG en is dus niet meer in handen van myelectronics.

Klantenservice

Hierover kan ik (nog) geen oordeel geven dit is mij tot op heden nog nooit gebeurd bij myelectronics.

Ik kan blijkbaar achteraf mijn eigen survey niet eens bewerken dus zet ik het er maar even een geschreven tekst bij.

De aftersales zijn heel erg goed bij myelectronics. Ik heb mijn monitor een paar weken gehad en hij begon problemen te vertonen. Op een gegeven moment gaf hij geen eens beeld meer. Ik bellen met myelectronics werd te woord gestaan door ene Timo hele aardige man en super klantvriendelijk. Hij verzocht mij om de monitor terug te sturen met een kopie van de originele bon erbij.
Paar dagen later stond er een postbode met een nieuwe monitor bij me voor de deur en ik kreeg vooraf nog even een mailtje dat er een monitor onderweg was met een S3 code erbij.

Kortom de aftersales zijn gewoon zeer goed bij myelectronics!

Scorekaart voor My Electronics

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie