Uit eigen beweging
AlgemeenIk bestelde een LG C4 65 inch OLED TV aan een competitieve prijs. Bestellen en betalen verliep prima. Vlekkeloos en meteen bericht via email dat de bestelling werd ontvangen. Zie ook verder voor mijn ervaringen met de verzending en klantendienst.
VerzendingDe levering gaat iets trager dan de banner op de website aangeeft met "voor 22u besteld op werkdagen, morgen in huis". Misschien gaat dat trager voor een bestelling in België.
Ik had vrijdag besteld, en de levering werd eerst aangekondigd voor zaterdag, dan maandag en uiteindelijk werd het pas op dinsdag geleverd.
Ook voor het tweede lever- en afhaalmoment (zie hieronder). Dat werd op donderdag ingepland voor vrijdag, maar werd uiteindelijk pas op zaterdag geleverd. Rond middernacht ontving ik telkens een bericht dat het werd uitgesteld.
Na ontvangst bleek het product 7 a 8 dode pixels te bevatten. Ik contacteerde de klantendienst om te polsen wat ze voor me konden doen. Na uitwisselen van enkele foto's en informatie, stelden ze voor om het product om te ruilen en enkele dagen later was het al geleverd. Zonder enige kosten. Bij het nieuwe product is alles in orde. Dus ben ik eigenlijk wel tevreden met hoe dit verlopen is, ongeacht dat er een probleem was met het product zelf. Iets waar de verkoper natuurlijk niet verantwoordelijk voor is. De afhandeling van de klantenservice is prima verlopen. En dit is voor mij het belangrijkste element. Dus vijf sterren wat mij betreft. Prima ervaring.