Had problemen met een bij OrangeICT gekochte nieuwe PC +/- een maand eerder. Kreeg bij Orange totaal geen support en ook geen geld terug.
Ben op een gegeven moment bij VOS-Electronics terecht gekomen (beide bedrijven zijn nog buren ook) en het is ongelooflijk, hoe ik daar geholpen ben. Ze hebben eerst geprobeerd het bij Orange gekochte orgel aan de praat te krijgen en hebben daar heel wat tijd in gestoken.
Dit lukte echter met geen mogelijkheid en vervolgens hebben ze in wezen een hele nieuwe PC voor me in elkaar gezet. Dit kostte me wel €250,-- extra, maar gezien alle moeite die ze gedaan hebben, alle tijd en een aantal nieuwere componenten, is dit bedrag zeker niet hoog. Maar ja, bij Orange was ik ook al €1650,-- kwijt (voor iets wat niet werkt), dus al met al wel een knap dure PC.
MAAR VOOR VOS-ELECTRONICS NIETS DAN LOF. WERKELI9JK GROTE KLASSE.
Marcel de Jong
Zie algemeen