ze leverden verkeerde cd-hoesjes. ik wilde harde kartonnen hebben maar kreeg andere (mindere) kwaliteit binnen. artikelkode klopte niet en de "nieuwe" hoesjes stonden ook nog niet op de site.
uiteindelijk moest ik extra bijbetalen en kreeg ik de juiste hoesjes in huis.
kostte met in totaal wel zo'n 35 euro meer (85 ipv 50) als dat ik eigenlijk volgens de website moest betalen.
wel blij dat ik opgebeld ben en dat het probleem verder snel opgelost werd.
minder fijn is dat de site nog steeds niet aangepast is en dat het artikel waar ik uiteindelijk 13 euro (excl verzendkosten) voor moest betalen nog steeds voor 8 euro op de site staat.
allebei de zendingen netjes ingepakt, spullen onbeschadigd binnen gekregen.
snelle verzending, echter geen track & trace
na klacht (zie m'n tekstje in "algemeen") vrij snel gebeld en geholpen. financieel klopt het echter niet helemaal, ik had dus gehoopt op een voor mij kostenloze oplossing waar ik mijns inziens ook eigenlijk recht op heb, vandaar dat ik voldoende ipv (zeer) goed invul.