Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPrima ervaring met Elektro Retail. Vaatwasser na het bestellen de volgende dag in huis. Bestellen ging makkelijk, snelle verzending, en het contact met de klantenservice was helder.
Twijfelde over het plaatsen van een bestellen na het lezen van een andere review waarin stond dat ze de oude vaatwasser niet meenemen als er nog een beetje water in een hoekje zit. Maar na het zo goed mogelijk laten uitlekken en afdrogen van mijn kapotte vaatwasser werd deze bij mij netjes meegenomen.
De verzending verliep goed. De bezorger belde ongeveer tien minuten voor aankomst dat hij eraan kwam, en kwam netjes binnen de aangegeven tijd langs. Het oude apparaat dat bij de voordeur klaarstond heeft hij meegenomen en het nieuwe apparaat op dezelfde plaats achter gelaten. Vriendelijke en behulpzame bezorger, prima service!
KlantenserviceGebeld met de klantenservice over het meeneemproces van het oude apparaat. Uitleg gekregen over dat er geen water uit de vaatwasser mag lekken vanwege mogelijke schade aan de andere elektronica die in de vrachtwagen staat. Allemaal helder.
Wat ik heb gedaan is al het water uit de kapotte vaatwasser gegoten/geschept, en een dagje op zijn kant laten uitlekken en goed afgedroogd. Er lekte nergens water meer uit bij het kantelen en deze werd netjes meegenomen door de bezorger.