SKIKK

74 producten en 172 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Website redelijk tot goed, breedte van het aanbod redelijk

Groot pluspunt: geen bloatware + laptop redelijk configureerbaar.

Prijzen redelijk en transparant.

Verzending

Site, bestelproces goed in orde. Bezorging (UPS) matig, maar vooruit.

Bestelling was 2023-08-24 (donderdag avond); levering was woensdag 2023-08-30 (woensdag). Tot dinsdagochtend zag ik niets onder 'mijn bestelling' toen kwam er opeens een duidelijke tijdlijn met 'onderdelen verzamelen', 'assemblage', 'verzenden'.

Verzending via UPS; het trackings nummer van UPS werkte niet (de site wilde niet); de zending kwam 's ochtends aan terwijl het eerdere bericht was 'aan het einde van de dag'. Geen probleem, omdat ik nog vacantie had en toch thuis was, anders is zoiets wel weer vervelend.

"Gewoon" goed.

Klantenservice

Had per ongeluk 2x op bestellen geklikt. Heb dat gemeld en de tweede bestelling werd zonder problemen uit het systeem gehaald.

Scorekaart voor SKIKK

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 5 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie