Micro-Mail B.V.

5.203 producten en 7.052 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik heb een bestelling gedaan nav recente Tweakers review, een Kingston KC3000. Doorklikken naar de website gaat gemakkelijk, en het bestel proces is ook simpel.
Helaas ontving ik een annuleringsmail met als excuus dat ze de verkeerde prijs hebben gehanteerd. De prijs was €85,72. Op zich 15% onder de eerstvolgende in de pricewatch, maar niet zo gek veel. Ik vermoedde daarnaast een koppeling met de genoemde review, gezien de timing van de prijsverlaging.
Naar mijn idee zou Micro-Mail dus haar deel van de overeenkomst moeten nakomen.
2 sterren omdat het bestellen op zich prima liep.

Bedankt voor je review. Goed te horen dat het bestelproces naar wens functioneert. De eerstvolgende aanbieder blijkt ook een prijsfout te hebben gemaakt, het verschil tussen de aangeboden en werkelijke prijs is helaas veel groter dan de genoemde 15%.

Nogmaals onze excuses voor het ontstane ongemak.

Klantenservice Micro-Mail

Scorekaart voor Micro-Mail B.V.

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 4.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie