OnePlus

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Criminele organisatie.

Doos geleverd met andere spullen (flesjes water inplaats van de bestelde smartphone) en dat vervolgens afschuiven op de verzendpartij en niet verder kunnen helpen.

Dit is niet correct & men verschuilt zich achter allerlei interne processen waar je als consument niks mee te maken hebt: de leververplichting is niet gedaan maar ontwijkt wel hun verantwoordelijkheid om wel te leveren.

Verzending

Verzending an sich was oke: kwam binnen gestelde termijn binnen. Doos was beschadigd.

Klantenservice

Klantenservice is slecht bereikbaar, men blijft wijzen naar hetzelfde punt: u moet contact opnemen met de verzendpartij (in dit geval GLS). GLS wijst uiteraard door naar de webshop.

Meest onklantvriendelijke is dat men binnen enkele uren na het versturen van een bericht al een melding stuurt "we sluiten deze case want er komt geen reactie". Jammer dat dit ook gedurende de nachten gebeurt.

De medewerker (naam bekend, het draagt nog niet bij om die publiek te delen) hield zich van het onbekende als er weer een nieuwe case werd aangemaakt. Het voelt heel erg als een vinklijst/belinstructie volgen en daarmee klaar. Er lijkt geen registratie van eerdere communicatie te zijn.

Scorekaart voor OnePlus

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 5 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie