Leapp

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Onbetrouwbare partij - geen originele Apple onderdelen
Iphone Xs 64gb besteld en de telefoon werd na 1 werkdag geleverd. De telefoon was een DOA omdat de foutmelding 'er kan niet worden gecontroleerd of deze Iphone een originele Apple Batterij heeft' verscheen. Volgens Leapp kon ik ervan uitgaan dat deze melding na 10 dagen automatisch weg zou gaan omdat de accu vervangen kan zijn en dan moet deze 'ingelezen' moet worden. Dit vond ik een vreemde onderbouwing en dus contact met Apple Care opgenome. Zij gaven aan dat wanneer er originele onderdelen worden gebruikt en op de juiste manier worden geregistreerd er geen foutmeldingen verschijnen. Applecare gaf aan dat de batterij foutmelding niet na 10 dagen zou verdwijnen omdat de batterij niet goed door de reparateur geïnstalleerd was.

Dus het toestel aangemeld als DOA en met de verwachting dat Leapp een nieuw toestel binnen 5 dagen zou leveren, de iPhone Xs 64gb was immers nog gewoon op voorraad.

Na 5 dagen contact opgenomen met Leapp over de status. Blijkbaar was de telefoon gerepareerd en verzonden naar een ander prive adres dan die van mij? Ze wisten niet hoe dit kwam en wat nu de status van de levering van het vervangende toestel was. Dit zou worden uitgezocht en ik zou dezelfde dag worden teruggebeld. Dit is niet gebeurd dus de volgende dag weer contact met Leapp opgenomen, wederom het verhaal uitgelegd en ze gingen uitzoeken wat de status was. Uiteindelijk een nieuwe track&trace ontvangen.

Dag erna eindelijk weer een telefoon mogen ontvangen (na 14 dagen). Het bleek precies dezelfde telefoon (gecheckt met IMEinummer) met dezelfde foutmelding te zijn. Na volledig laden ging de telefoon spontaan uit en dit keer op keer.

Omdat ik het vertrouwen in de dienstverlening van LEAPP was verloren ben ik naar een Apple Store gedaan om een second opinion op de batterij te laten uitvoeren. De conclusie was dat er geen originele batterij in het toestel zat en de problemen zouden blijven. Ik heb er utieindelijk voor euro 75,- er een nieuwe originele batterij in laten zetten. Foutmelding verdwenen en alles werkt goed.

Gezien de niet klantvriendelijke houding van Leapp raad ik iedereen aan hier niks te bestellen!!

Klantenservice

Bellen en mailen niet terug. Komen afspraken niet na. Slecht bereikbaar.

Scorekaart voor Leapp

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie