Uit eigen beweging
AlgemeenScherpe prijs voor mijn toestel, vlot kunnen bestellen en levering de volgende dag. Alleen jammer dat het toestel niet nieuw was.
- Batterij was volledig leeg, wou zelfs niet starten bij aansluiten van de lader. Pas na 5 minuten had hij voldoende energie om op te starten.
- Geen welkomst procedure, ik kwam direct op de homescreen. Na factory reset had ik wel de welkomst procedure om te telefoon in te stellen.
- Reeds wifi netwerk in 'gekende netwerken'
- IMEI reed geregistreerd en geactiveerd bij de fabrikant 3 maanden eerder.
Wel opvallend dat de seal van de doos not intact was.
Op een maandag besteld, en dinsdag geleverd met PostNL. Geen opmerkingen
KlantenserviceNa eerste contact kwam er de uitleg dat het toestel rechtstreeks van de leverancier kwam, bij 2de contact de uitleg dat ze willekeurige checks doen van toestellen om er zeker van te zijn dat ze goed werken. Hier geloof ik niets van, ik ken geen enkele winkel die hier zijn tijd insteekt. En zelf heb ik 2 jaar in een winkel gewerkt waar GSM's en laptops verkocht werden en dat doen ze echt niet.