Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb redelijk wat bestellingen gedaan bij AlleKabels en meestal gaat het goed. Maar als het mis gaat, gaat het ook goed mis, helaas.
De webinteface is echter wat mij betreft misleidend, als er slechts twee groene bolletjes staan bij een product kan het een week duren voordat het geleverd wordt. Ook al is het product bij de toeleverancier voorradig.
In mijn geval werd het product met 'twee groene bolletjes' helemaal niet geleverd en ontbrak in de zending (andere producten waren netjes geleverd al waren die voorradig en hadden die niet zoveel dagen hoeven te wachten).
De ervaring met de klantenservice was echter een 'speciale ervaring'. Eerst werd mij verteld dat het ontbrekende product rechtstreeks door de leverancier zou worden nageleverd wat mij als 'onjuist' in de oren klonk. Maar ik was even te goeder trouw.
Twee dagen later ontving ik een verzendbevestiging, maar met een track&trace van de reeds geleverde verzending. Toen ik om opheldering vroeg kreeg ik eerst gewoon geen fatsoenlijk antwoord.
Klantenservice medewerker nummer drie (Dave) gaf goed antwoord en loste het issue daadwerkelijk voor mij op. Ik heb het ontbrekende product ontvangen.
Uiteindelijk is dus alles goed gekomen en heb ik over de periode van twee weken mijn producten ontvangen. Ik had geen haast dus in mijn geval is deze periode niet zo'n issue.
Mijn indruk is dat er een aantal processen bij Allekabels niet lekker lopen. Sommige klantenservice medewerkers lossen je probleem niet op en lezen mogelijk niet eens wat je schrijft.
Je moet erg oppassen dat producten alle drie de groene bolletjes hebben want anders kan je bestelling behoorlijk worden vertraagd.
Mijn feedback aan AlleKabels is om eens (wat meer) aandacht te besteden aan Quality Assurance.
- Dus waarborgen dat bestellingen compleet zijn voordat ze worden verzonden en de juiste producten bevatten.
- Waarborgen dat de klantenservice daadwerkelijk klanten service biedt bij het eerste contact en niet 'afpoeiert'.
Mijn waarschuwing aan de Mede-tweakers is: heb geen haast met je orders. Het komt wel goed, maar het kan even duren, zeker als er wat mis gaat.
Update: Ik ben gebeld door Allekabels en we hebben besproken wat er is gebeurd. Ik was niet uit op compensatie en heb dat ook geweigerd. Ik hoop dat Allekabels haar processen verbetert, dat is alles.
Een product ontbrak en ik kon pas verder als ik dit product ook zou ontvangen. Dus vanuit mijn perspectief heeft de hele levering meer dan twee weken geduurd.
KlantenserviceIk werd pas goed geholpen door medewerker nummer drie. De anderen hielpen niet goed.
Bedankt voor uw beoordeling.
Wij zouden graag samen met u de specifieke details van uw ervaring bespreken. Zou u alstublieft contact met ons willen opnemen? U kunt ons bereiken op: review@allekabels.nl
Met vriendelijke groet,
Het Allekabels team