Uit eigen beweging
AlgemeenMacbook pro met waterschade zo direct gebracht naar de Amac, omdat de Amac aangeeft dat de kans dat de macbook gerepareerd kan worden kleiner wordt naarmate je langer wacht.
Macbook is daar aangenomen en er werd aangegeven dat de reparatie waarschijnlijk de macbook volledig kon herstellen.
Vervolgens heb ik mijn macbook meer dan een week later terug gekregen zonder enkele reparatie. Er is niet eens een poging gedaan omdat mijn macbook een ouder model (5 jaar oud) is en de Amac komt er na een week achter dat ze dit blijkbaar niet kunnen repareren.
Ik vind het belachelijk dat dezelfde mensen die aangeven dat snelle reparatie vereist is, je product een week onbehandeld laten liggen, waardoor er nu niks meer te repareren valt.
Dit is geen service.
De verkopers in de winkels waren top, maar hebben niet veel bevoegdheden, met de klantenservice online is geen communicatie mogelijk.