Forza Refurbished

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

eenmaal een refurbished telefoon gekocht, werd verkocht als B-grade, toen ik hem binnen kreeg was deze echter niet van nieuw te onderschijden.
bij een bevriende iPhone reparateur de telefoon laten inspecteren, op de accu na was deze nog helemaal origineel ( dus geen fake scherm er in of iets dergelijks ), en volgens hem was de kwaliteit van de gebruikte replacement accu ook behoorlijk goed.
tevens een keer een aantal iPads aan deze firma verkocht (van compleet total-loss tot bijna nieuwstaat), één van de iPads had een lagere waarde dan vooraf aangegeven omdat deze geen origineel scherm meer had, ik wist dit van te voren niet omdat ik de iPads cadeau had gekregen van iemand die ze had ge-erfd, ben met het nieuwe bod akkoord gegaan en zo toch nog iets voor de iPads teruggehad. bovenstaande sterkt mij wel in het feit dat de ingeleverde devices goed worden gecontroleerd

Verzending

degelijk verzonden, zat een blanco doosje in waar de telefoon goed inpaste.

Scorekaart voor Forza Refurbished

Algemeen 1 van 5 sterren
Verzending 4 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 5 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie