Uit eigen beweging
AlgemeenWat een oplichters ,
Leuke aanbieding gezien op IBOOD , het betreft 3 spotjes met led lichtbron voor 9,95 euro .
Besteld en na een paar dagen binnen gekregen , maar de dure lichtbronnen ontbreken , contact op genomen met IBOOD.
Na weer een paar dagen wachten eindelijk bericht van IBOOD , sorry er zitten geen lichtbronnen bij u kan ze terug sturen of houden .
Als ik ze houd krijg ik van IBOOD een korting coupon van wel 5 euro ( lichtbronnen kosten in de winkel 6 euro per stuk ).
ik vind wanneer je adverteert met iets je het ook moet leveren , maar dan ben je bij IBOOD echt aan het verkeerde adres.
Dit voorval is voor mij een goede leer om niets meer bij IBOOD te bestellen . wat een slechte service .
goed afgeleverd dor dhl
Klantenservicenooit meer iets bestellen ze leveren niet wat je bestelt
Beste meneer Van Braam,
Bedankt voor uw eerlijke en uitgebreide feedback. We snappen zeer goed dat het een teleurstelling is als een product niet zoals geadverteerd ontvangen wordt, dit hadden wij zelf uiteraard ook graag anders gezien.
In dit geval bleek dat in de aanbieding zelf foutieve informatie was geslopen. Het ontvangen van het product exclusief de lichtbronnen klopt, maar er stond door een fout in de content dus dat de aanbieding inclusief lichtbronnen zou zijn. Onze inkoop-afdeling heeft nog getracht om via de leverancier de lichtbronnen te verkrijgen, maar dit bleek niet mogelijk. Waarvoor onze excuses.
Deze loop van omstandigheden is niet met opzet zo gegaan, maar berust op fouten aan onze kant. Dit hebben wij u ook al verteld in onze e-mail conversatie medio februari.
Nogmaals onze excuses voor het ongemak.
Met vriendelijke groeten,
iBOOD Webcare Team