DivXplayer.nl

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Afgelopen zondag (21 januari 2018) via de website een order geplaatst, vind het wel vreemd dat de registratie-email en de orderbevestiging in het Engels zijn terwijl het een Nederlandse webwinkel is.

In 2007 ook al eens bij dit bedrijf besteld en toen was alles in orde, dus deze keer weer bij DivXplayer.nl besteld.
Nadat ik had besteld vond ik helaas wat negatieve ervaringen over DivXplayer.nl bij Trustpilot, Tweakers.net, maar deze zijn ietwat gedateerd dus dit hoeft niet actueel te zijn. Toch werd ik al wat nerveus omdat er bij mijn order "processing" bleef staan.

Verzending

In de orderbevestiging staat "Once your package ships we will send an email with a link to track your order", deze email met een track&trace link heb ik nog steeds niet mogen ontvangen (ook niet in mijn SPAMbox), maar een half uur geleden werd het bestelde produkt door DHL afgeleverd. Als ik op de website van DivXplayer.nl bij mijn gegevens kijk zie ik bij mijn order de tekst "Processing" staan. Beetje wazig dus (eigenlijk wel mijn ding! :-) )

Scorekaart voor DivXplayer.nl

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie