Beste meneer,
Bedankt voor uw review. We hebben in mei 2017 enkele producten van u retour ontvangen. De door u vermelde klachten konden echter door ons niet geconstateerd worden. We hebben ze vervolgens door de fabrikant laten beoordelen, ook zij kwamen tot de conclusie dat de producten goed functioneerden.
Enige tijd nadat wij de producten aan u hebben geretourneerd hebben wij contact hierover gehad. Het probleem bleek uiteindelijk te worden veroorzaakt door het gebruik van verouderde software uwerzijds. Een software update zou het probleem in uw geval opgelossen.
U verlangde vervolgens een creditnota maar de afkoelingsperiode was reeds ruimschoots overschreden. Deze periode was al ruim overschreden voordat de producten bij ons geretourneerd waren.
In geval van problemen bieden wij een heldere, goede oplossingen. We vinden het jammer dat u dat anders heeft ervaren maar waarderen uw review zodat wij onze service verder kunnen verbeteren.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Micro-Mail Zeewolde BV