Queen systems

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik heb hier een desktop pc gekocht. Eerst vergaten ze de wifi en firewire erbij te leveren. Ik moest 30 euro bijbetalen om die nog te krijgen.
De wifi adapter was waardeloos en heb ik in de prullenbak gegooid.

Toen startte ik de pc of en bleek windows 10 er niet op te staan maar windows 7. Er zat een Windows7 licentie sticker op. Ze zeiden dat ze de de pc graag terugkregen om te onderzoeken wat er was gebeurt. De verzendkosten moest ik zelf maar betalen. Een teruggaaf van de Windows10 licentiekosten was geen optie, die moest ik zelf dan maar bijkopen en installeren.
Dus ik stuur de pc terug voor Windows10 installatie.

Verzending

Toen de klapper, ik moest nog eens 75 euro bijbetalen om ze Windows 10 erop te laten zetten. Anders kon ik de pc niet terug krijgen.
Ze erkenden niet dat ze fout zaten, maar gaven me wel gelijk dat ik geen Windows7 zelf eroverheen geinstalleerd zou hebben. Het was nogal apart redeneren.
De manier van communiceren was zo vervelend en boosmakend, dat ik het geld heb overgemaakt om zo snel mogelijk van ze af te zijn.

Als je nog meer leedvermaak wil:
- Ze vroegen me om mijn windows wachtwoord te sturen.
- Ik moest 15 minuten onderhandelen om een gratis kartonnen doos te krijgen voor het terugsturen
- Ik moest met ze meepraten hoe vervelend het allemaal voor ze was, om die doos te krijgen.
- De missende Windows10 licentiesticker, en hun foutje, werd strak ontkent en genegeerd
- Ik kreeg geen korting op de bijbetaling maar mocht wel 50 euro korting op de volgende pc die ik bij ze zou kopen.

Klantenservice

Dit was klantenservice met het genot van een wortelkanaal behandeling. En een gevoel dat je afgeperst wordt door de eigenaren John en Ben.
Hard wegrennen!

Scorekaart voor Queen systems

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 5 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie