Media24store.nl

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Algemeen

Ik geef een voldoende puur en alleen omdat ik dit bedrijf niet geheel als slecht wil neerzetten want dat zijn ze niet.
Website is professioneel opgezet, maar de leveringstijd klopt niet.
Men weet dat men niet binnen die tijd kan leveren en toch zet met 3 - 5 dagen levertijd en dat is in mijn ogen misleidend .
Heb sinds 17 oktober 2016 al 2 Q10Pro gehad de 1e had hardware problemen de 2e hardware/software/firmware problemen die we niet opgelost krijgen. Om hem om te ruilen deed men echter helemaal niet moeilijk wat een zeer goed gevoel gaf over de werkwijze van dit bedrijf. Richard Baron beloofde me later opnieuw een 3e nieuwe Q10Pro maar deze moet nog steeds komen. Men is nu ook wat nerveuzer steeds als ik bel en dat ben ik niet gewend. Oorzaak van lange levertijd volgens Richard Baron: Problemen bij Himedia China met onderdeel van de Q10Pro dat blijkbaar voor de bekende problemen zorgt . Leveringen zouden ergens in April weer hervat worden werd me verteld. De communicatie van media24store moet echt beter worden want ik moet echt overal zelf achteraan bellen of mailen want anders hoor ik helemaal niets en dat heb ik ze ook al eens op een nette manier aan de telefoon gezegd maar heeft niet geholpen. Heb op mijn laatste mail nooit een reactie gekregen , het bleef bij zeggen van ''ik zal straks nog eens naar je mail kijken'' maar een antwoord kwam er tot op heden niet en dat vind ik niet kunnen. Daarnaast vind ik dat als ze weten dat er bij Himedia China problemen zijn met een onderdeel van de Q10Pro die blijkbaar al een half jaar bekend waren bij media24store dat men destijds de Q10Pro helemaal niet in de verkoop had mogen gooien want dat is dan in mijn ogen vragen om problemen want je laat een apparaat de deur uit gaan waarvan je inmiddels weet dat er problemen mee zijn.
In het begin was ik echt positief over dit bedrijf , maar doordat ik merk dat men zeer slecht communiceert ben ik omgeslagen . Toen Richard mij vertelde dat er serieuze problemen waren met een onderdeel van de Q10Pro zei hij ga maar eens op google zoeken daar zal je het wel ergens vinden maar heb nooit iets gevonden over dat probleem. En waarom pas na een half jaar melden dat men weet dat er een probleem is met een onderdeel van de Q10pro? Hier lees je ook niets over op hun websites. Ik als klant moet niet zelf hoeven zoeken , dat moet je als bedrijf uit jezelf kunnen aantonen bij de klant. Je hebt SALE en AFTERSALE en die AFTERSALE moet gewoon beter. Het vertrouwen dat ik in het begin wel had in dit bedrijf is langzaam aan het verdwijnen en dat vind ik jammer want ik weet dat ze het goed willen doen maar om de één of andere reden lukt dat niet. Voor de rest zijn ze wel altijd vriendelijk aan de telefoon. Het is dus puur de communicatie , de foute meldingen van levertijd en het verzwijgen van problemen met een onderdeel van de Q10Pro want toen de problemen met mijn Q10pro begonnen wist men al van deze problemen met een onderdeel maar men zei daar destijds alleen over dat mijn box hardware problemen had voor de rest zei men niets.

Verzending

Op de website stond bij beide leveringen : Levertijd 3 - 5 dagen
In werkelijkheid werd dat +/- 4 weken , oorzaak: officiële feestdagen in China en problemen op het vliegveld in China om de zending met een vliegtuig mee te krijgen volgens Richard Baron van Media24Store.

Klantenservice

Nogmaals Ik geef een voldoende puur en alleen omdat ik dit bedrijf niet geheel als slecht wil neerzetten want dat zijn ze ook niet , men moet gewoon veel beter communiceren, duidelijke info verstrekken aan bestaande en nieuwe klanten dus ook als men weet dat er problemen zijn met de Q10Pro of welk apparaat dan ook en niet pas een half jaar later dan ben je in mijn ogen meer met verkoop bezig.
Media24store beweerd op hun Facebook pagina regelmatig dat men niet zo is als andere collega bedrijven die mediaboxen verkopen.
Mijn Tip is dan ook : Doe dan iets aan de communicatie en info die men wel en niet verstrekt, zeg gewoon hoe het is want eerlijkheid duurt nog steeds het langst en dat zal op den duur ook voor media24store zijn vruchten gaan afwerpen. Maar als je eenmaal een slechte naam hebt kom je er ook niet snel meer vanaf. En slechte reclame gaat nou eenmaal sneller dan positieve reclame. Dus doe er iets aan A.U.B.

Richard Baron heeft aangegeven dat de leveringen in April weer zouden hervat worden en die kans wil ik hun dan ook geven om dit na te komen daarom heb ik nu ook niet meer gebeld of gemaild
Lukt leveren echter nog niet hoop ik dat men deze keer wel van zich laat horen zodat ik niet weer zelf moet gaan Bellen.
Ik ben echt niet de moeilijkste en heb ook wel geduld om te wachten en als het dan alsnog goed opgelost wordt vind ik het prima en dat heb ik Richard Baron ook al eens persoonlijk aan de telefoon gezegd maar het steeds zeggen van ik kom er op terug en het dan vervolgens niet doen daar kan ik niet tegen want zo zou ik niet met een klant omgaan als het mijn bedrijf zou zijn.

Scorekaart voor Media24store.nl

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie