Beste D1nguhs,
Bedankt voor je duidelijke melding en omschrijving. We betreuren te lezen dat bij jouw bestellingen tot nu toe niet alles helemaal goed gegaan is. We willen hetgeen wat je meldt graag voorzien van een reactie/context.
De kortingen die we melden op onze site zijn gebaseerd op de adviesprijs toen het product in kwestie voor het eerst op de markt kwam. Het kan dus inderdaad zo zijn dat andere winkels momenteel onder deze prijs zitten, maar onze deal-prijs zit ook daar weer onder.
Er is een periode geweest dat onze reactietijd op e-mails inderdaad erg lang was. Momenteel is dit niet meer het geval, en we blijven er hard aan werken om de reactietijd niet weer zo op te laten lopen als delen van vorig jaar.
Mocht je aanvullende vragen/opmerkingen hebben, neem gerust contact met ons op. Dit kan via de contactgegevens onderin onze website, en per e-mail naar webcare@ibood.nl.
Met vriendelijke groeten,
iBOOD Webcare Team