Toemen Modelbouw

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Medio oktober een mini drone besteld bij Toemen. Complete pakket zou binnen een week volledig geleverd zijn. De drone kwam op tijd binnen maar de beloofde accu's en laders werden niet bezorgd. Helaas bleek de drone ook gebruikt te zijn. Drone mocht omgerolen worden. Verzendkosten werden helaas niet vergoed.
Toemen komt gemaakte afspraken niet na en ik moest overal zelf achteraan gaan. Na een aantal weken opnieuw gemaild en alles opnieuw uit moeten leggen. Daarna werd de lader wel verstuurd zonder de bijnodigde kabels.

Verzending

Levering was incompleet en te laat. Ook de drone was gebruikt en beschadigd. Gelukkig werd de 'nieuwe' drone binnen een week verstuurd maar die was ook gebruikt en beschadigd.

Klantenservice

klantenservice is waardeloos omdat ze zelf geen actie ondernemen bij problemen. Diverse keren het verhaal moeten doen omdat ze hun administratie niet op orde hebben. Wel netjes dat ze direct een nieuwe drone verstuurd hadden.

Scorekaart voor Toemen Modelbouw

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie