Bart Smit

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren

De laptop testen in de winkel is niet mogelijk.

Je koopt of bestelt een laptop. In de winkel wordt de geopende laptop in de losse doos die in de winkel staat gedaan en verzegeld. Online wordt de laptop verzegeld. Je pakt de laptop uit.

De laptop is defect of bevalt niet. De laptop kan alleen geretourneerd worden ongeopend met zegel. Stel dat er een pixel kapot is, jammer dan val binnen het aantal defecte pixels. Toetsenbord bevalt niet, jammer dan je hebt hem geopend.

Dus je mag een in de winkel geopende doos, die in de winkel wordt gezet en de laptop in het magazijn niet retourneren als je de doos zelf open maakt ?

En je mag de online bestelde laptop niet openen?

Waardeloos. Je dwingt mensen de laptop af te nemen op zo'n manier en staat haaks op het 14 dagen herroepingsrecht. (online aankopen)

Dit is niet meer van deze tijd Bard Smit.

Scorekaart voor Bart Smit

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie