9digital

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren

Een bestelling binnen een week geannuleerd, was zoals jullie begrijpen al betaald, na een Maand !! mailen om het geld terug te krijgen kreeg ik dit antwoord :

Hallo .....,

Dank voor uw bericht.
Uw bestelling is inmiddels bij ons inmiddels geannuleerd. Helaas kunnen wij door technische omstandigheden op onze afdeling uw terugbetaling momenteel niet in orde maken. Wij raden u aan om contact op te nemen met uw bank als u met iDeal hebt betaald, mocht u met uw creditcard betaald te hebben dan vragen wij u om zo vriendelijk te zijn om contact op te nemen met uw creditcard maatschappij voor de terugboeking van uw geld.

Graag verneem ik van u of het is gelukt en of u al contact hebt opgenomen met uw bank? Onze excuses voor het ongemak.


Met vriendelijke groeten,
Jenny
9digital Team
www.9digital.nl

Even ter info, de bank kan alleen incasso opdrachten terugboeken indien je dat wil.
Nu maar afwachten of ze de bestelling na mailen alsnog opsturen, want dat was de enige overblijvende optie, btw, rechtsbijstand inschakelen is de laatste mogelijkheid.

Scorekaart voor 9digital

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 5 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie