Ik had een aantal spullen besteld om een pc in elkaar te zetten, maar 1 product blijkt defect te zijn.
VerzendingVerzending niet echt snel, duurde een paar dagen terwijl er bij staat dat alles op voorraad is, maar toch duurt het dan nog 4 dagen voordat men het gaat verzenden.
KlantenserviceOndertussen al 5x gemaild dat ik een probleem heb met de videokaart, bij de 5e keer kreeg ik eindelijk reactie (na 3 weken) dat men het gaat doorsturen naar klantenservice, maar dat is inmiddels ook alweer 3 dagen geleden. Wat een gedoe voor alleen nog maar het aanmelden, de rest zal denk ik nog stroever gaan heb ik zo het vermoeden..
Op het moment dat ik dit aan het typen ben krijg ik een mailtje, dat het erg druk is en dat ik "more patient" moet zijn. Serieus? Na 3 weken nog een keer zeggen dat ik nog meer geduld moet hebben voor alleen het aanmelden van een defect product.