Ze beloven van alles als gratis verzending ed. Echter als je met de bestelling bezig bent blijkt dat het voor duurdere bestellingen (mobile telefoon in mijn geval) toch verzendkosten moet betalen. Ook worden er aanvullende opties (hoesje, sd-kaart ed) gewoon aangevinkt en moet je die zelf weer uitvinken als je die er niet bij wilt bestellen.
Echter zitten de echte problemen bij de verzending en de klantenservice!
De eerste keer dat ik hier wat kocht (2013) is alles goed aangekomen via DHL.
Nu wordt aangeraden om te doen bij EMS. Dit bedrijf zit niet in Nederland en werkt hier samen met PostNL, dit heeft als gevolg dat je trackingnummer moet worden omgezet. De enige informatie die ik heb is dat het 7,5 maand geleden Shanghai heeft verlaten.
PostNL heeft mijn pakketje nooit ontvangen, hiervoor vaker klantenservice benaderd. Reacties begonnen eerst met we zullen bij EMS informeren, later zeggen ze geld te claimen van hun(nadat ik bewijs van postNL moest sturen om aan te tonen dat zij het niet ontvangen hadden) voordat ze mij terug zullen betalen (ik heb extra betaald voor verzekering voor verlies tijdens transport). Deze berichten gingen gepaard met veel sorry voor het ongemakt en hopelijk heeft u begrip.
Echter heb ik nu na 8 maanden nog steeds geen geld terug of mobiel, ook krijg ik nu geen antwoord meer op mijn mailtjes.