Een 1TB Samsung Evo 850 SSD gekocht, alles prima maar ik ga er nooit meer kopen, je kunt niet van de nieuwsbrief afmelden, het is onmogelijk, ik stuur een verzoek aan webmaster@ klantenservice@! service@redcoon.nl etc. en allerlei andere adressen met de tekst 'UNSUBSCRIBE', klik op de afmelding link in de nieuwsbrief en klik op afmelden link in gmail en er wordt gezegd dat ik afgemeld wordt maar nee, ik blijf maar die spam krijgen. Ik heb ook nergens akkoord gegeven voor die spam, mijn email is voor zakelijke bedoelingen en niet voor die kloterotzooi die ik niet wil.
Voor de rest.. SSD werkt prima, levering was snel, betaling gemakkelijk, dus als je voor je leven vast wilt zitten aan een waardeloze nieuwsbrief, doen, dat is nou eenmaal de prijs die je betaald voor goede en goedkope producten!
Prima leveing, zoals beloofd en snel, kwam tegelijk met mijn 32 GB Ram die ik van een andere webshop eerder heb besteld dus daar is redcoon wel sneller in.
KlantenserviceMijn email zou worden verwijderd uit de nieuwsbrief, geen sprake van. Zit voor mijn leven eraan vast. Ik doe zaken en ik geef dus mijn zakelijke email op, geen SPAM email! Heb nergens een akkoord voor gegeven, heb geen vinkjes gezet voor nieuwsbrieven (ofwel: SPAM). Maarja, dan weet ik dat voor de toekomst dat ik dus nooit meer hoef te bestellen via redcoon met mijn zakelijke en/of echte email.
Beste grasmanek94,
Allereerst onze welgemeende excuses. Bedankt voor je feedback hierin!
Het is natuurlijk niet de bedoeling dat jij je niet voor de nieuwsbrief kan afmelden. Zou je je e-mailadres kunnen doorsturen naar reviews@redcoon.nl. Wij zullen de afmelding handmatig voor je controleren.
Met vriendelijke groet,
Saskia namens het redcoon webcare team