Volledig systeem besteld bij Digitique. Meerdere malen besteld bij deze shop. Tot op heden nooit problemen gehad. De winkel is een tijdje uit de lucht geweest vertelde de eigenaar mij naar telefonisch contact. Zij hebben geprobeerd hun hoofd boven water te houden en dit schijnt nu eindelijk weer goed te gaan. Telefonisch en per mail enkele malen op en neer contact gehad over een volledig systeem. Hierin had ik wat advies nodig. Dit verliep allemaal feilloos. Omdat ik tegenwoordig lui ben heb ik het systeem ook laten assembleren en laten opsturen. Van bestellen tot en met assembleren en opsturen duurde uiteindelijk 6 werkdagen.
Uiteraard systeem open gemaakt om alles te bekijken. Alles is uiterst netjes gemonteerd en met veel zorg behandeld. De zware CPU koeler en grafische kaart zijn in de behuizing voorzien van piepschuim. Dit om trasportschade te voorkomen. Hier ben ik van tevoren op gewezen. Erg netjes dus ! Windows en alle drivers netjes voorgeinstalleerd.
Piepschuim in de behuizing om schade te voorkomen. Systeem in orginele doos en alle toebehoren zaten apart verpakt. Keurige T&T code gekregen.
KlantenserviceMeedere malen over en weer mail gestuurd en gebelt werd altijd keurig te woord gestaan. Absoluut geen klachten hierover.