Veiligkopen.nu

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Bestellen ging prima. Vrij overzichtelijk en makkelijk bestelprocess. Site loopt af en toe wat traag, maar dat was verder geen probleem.

Verzending

Zending was niet veilig verpakt naar mijn mening + het werd bij de buren afgeleverd terwijl er gewoon iemand thuis was.

Klantenservice

Ik had een Bosch afzuigkap besteld. Dit was gewoon een simpele vlakscherm model van circa 200 euro.

Wat Veiligkopen niet had vermeld is dat dit specifieke model zonder greep komt zodat je het ding ook daadwerkelijk open en dicht kan doen. Nee, in plaats daar van werd mij een afzuigkap geleverd zonder zo'n ding waardoor die hele afzuigkap niet te gebruiken was; je kon hem heel moeilijk open geschoven krijgen door met je nagels bij de filter te trekken.

Achteraf kregen wij van Bosch zelf (we hebben Bosch en Veiligkopen gebeld) te horen dat deze webshop het duidelijk vermeld had moeten hebben dat zo'n greep er niet bij zat en dat de klant zelf nog 50 extra euros had moeten neertellen voor zo'n ding.

Op deze manier doe je gewoon geen zaken. Ik bestel hier nooit meer.

Scorekaart voor Veiligkopen.nu

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie