Ik was op zoek naar een nieuwe GSM. Dankzij de pricewatch kwam ik bij gsmwinkel.com terecht. De prijs van de HTC One M8 was ruim 100 euro goedkoper dan bij de andere shops. Hierdoor besloot ik te kopen bij gsmwinkel.com.
VerzendingMijn toestel werd pas na een 2-tal weken geleverd, volgens de shop wegens "iphone gekte"... Het toestel dat ik ontvangen heb is Vodaphone simlocked, nochtans stond op de website dat het toestel simlock-vrij is!
KlantenserviceReeds talloze mails gestuurd, ik krijg geen reactie meer. Ook telefonisch niet bereikbaar. Ik heb er genoeg van en zou graag mijn geld terugkrijgen.
Ik hoop om op deze review een antwoord te krijgen, ik zie dat dit de enige mogelijkheid is...
EDIT:
Nog altijd geen reactie van de "klantenservice". Ondertussen zie ik ook dat ze op alle negatieve reviews hier WEL antwoorden, uitgenomen op de mijne!