F-Mobile

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Algemeen

Een stuk goedkoper dan de Nederlandse concurrenten. Levering is wel traag, maar dat ligt aan de Belgische post. Ook kreeg ik in eerste instantie mijn gevraagde case niet meegeleverd met mijn telefoon. Na contact via e-mail kwam het hoesje een paar dagen later keurig binnen. Dus als je écht veel haast hebt, kun je beter zelf afhalen of ergens anders bestellen. Kun je even wachten is dit een goedkope en goede webwinkel.

Verzending

Moet je de shop de lange levertijd aanrekenen? Ja en nee: nee omdat DPD geen onderdeel is van de webshop, maar ja omdat ze adverteren met een 24u levertijd, die in mijn geval 5x zo lang werd. Bovendien werd niet alles wat ik had besteld meteen geleverd. Het lijkt me eerlijk om te vermelden dat levering langer kan duren afhankelijk van het postorderbedrijf dat de levering afhandelt.

Klantenservice

Het is slordig dat mijn cover niet meteen werd geleverd, maar dat zie ik door de vingers dankzij de prima afhandeling. Ik was bang dat ik de afwezigheid van de case (€14,95) moest slikken ivm telefoonkosten van het bellen naar België. Eén e-mail bleek echter voldoende om de zaak te regelen. Hulde.

Scorekaart voor F-Mobile

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie