MediaMarkt.be

6.794 producten en 9.058 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Over het algemeen een slechte ervaring, vooral op gebied van communicatie en aftersales.

Bestellen verloopt prima, na enkele minuten en bevestigingsmail en betalen via PayPal is een handige optie. Blijkbaar kan je ook geen bestellingen annuleren, wat vrij jammer is.

Verzending

De verzending is jammer genoeg vrij slecht. Een pre-order met een releasedatum wordt niet gehaald. Ik heb mijn pakket slechts enkele dagen later binnen, een serieuze vertraging dus, zonder enige berichtgeving. Communicatie is belangrijk, maar dat is duidelijk niet hun sterkste punt. Ook worden producten met een verschillende releasedatum niet apart verzonden.

Klantenservice

Contact opnemen verloopt ook erg moeilijk. Slechts de helft van m'n tweets worden beantwoorden en de meeste worden gewoon niet opgevolgd. Via het contactformulier wordt een antwoord in twee werkdagen beloofd, maar heb daar nooit iets van teruggehoord.

Kortom, Media Markt Online België is zeker geen aanrader wat betreft service en verzending.

Scorekaart voor MediaMarkt.be

Algemeen 3 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 2.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie