Ik heb de batterij bij GSMBatterij.nl besteld omdat deze daar het goedkoopste was. Als ik de reviews hier lees krijg ik een vermoeden waarom, maar dat kan ik niet hard maken omdat de batterij nooit bij mij aangekomen is (zie hieronder). GSMBatterij.nl doet vervolgens geen enkele moeite om mij als klant te helpen. Dikke afrader.
VerzendingDoor een fout in het webinvulformulier is de straatnaam in het verzendadres niet correct. Postcode en huisnummer zijn goed, wat voldoende is om post af te leveren.
KlantenserviceMen doet geen enkele moeite om mij tegemoet te komen. Er wordt enkel gewezen op het feit dat ik verantwoordelijk ben voor het invullen van een correct adres en dat ik het maar uit kan zoeken. Ik kan net zo goed tegen de muur praten. After sales neemt geen initiatief om bijv bij PostNL te achterhalen wat er met het pakketje gebeurd is. Ik krijg enkel te horen dat mijn pakketje nog niet retour is gestuurd door PostNL, terwijl dat na 5 weken al lang gebeurd had moeten zijn. Ik ben dus gewoon mijn geld kwijt.
Voor mij is dit bedrijf een duidelijke afrader.