Goede prijzen, alleen kan het soms lang duren eer een product er is. Best alleen bestellen indien het morgen bij u thuis kan zijn. Een pluspunt is dat je een sms krijgt wanneer je order ontvangen is en wanneer het verzonden is. Ook krijg je de trackingnummers in je mail.
VerzendingJe kan best alles apart bestellen. Ik heb de fout gemaakt om 3 producten tegelijk te bestellen. De 2 producten die er al waren, werden niet opgestuurd. Uiteindelijk heb ik gevraagd dat ze mijn order opsplitsten. Toen heb ik de 2 producten ontvangen, maar blijkbaar was mijn derde product toen geannuleerd. Dit kwam ik te weten nadat ik na een week gebeld had om te horen wanneer ze dit gingen leveren. Ze konden de bestelling terug activeren. Ik heb dit dan ook laten doen, maar toen het product er na een week nog niet was, heb ik een terugbetaling gevraagd voor het product en het ergens anders besteld.
De DVD-RW die ik nadien besteld had, was er wel de volgende dag (deze was op voorraad).
De mensen aan de telefoon waren vriendelijk. Via mail werd er meestal gereageerd binnen de dag, soms duurde het enkele dagen.