Iets bested, vond het al dubious omdat er geen recente reviews van Eynstein computers te vinden waren, website stond op dat prijzen in 2014 ververst waren, maar geen producten in tweakers prijsvergelijker. Maar goed, ze hadden iets wat ik wilde wat elders niet te bestellen was, en het gaat om 20 euro, dus dat risico kon ik wel lopen.
VerzendingNu ben ik al een tijdje verder (enkele maanden, ik had geen haast, dus beetje laat actie ondernomen), maar nog niets ontvangen. De website geeft aan dat het is verstuurd, maar ja, als ik niks ontvang heb ik daar niets aan.
KlantenserviceMeerdere malen per e-mail de zaak Eynstein benaderd, maar geen respons gekregen. Telefoonnummer staat niet op de site, wel 2 telefoonnummers gevonden na enig googlen, 1tje kreeg ik de voicemail van heel iemand anders (mobiel nummer, zal wel opnieuw uitgegeven zijn) de andere ging over maar er werd niet opgenomen.
Ik plaats deze review dus om anderen te waarschuwen, ik ben zelf nog niet klaar met deze zaak.
Ik heb inmiddels nog wat andere opties, eerst alle e-mail adressen van Eynstein aangeschreven, misschien levert dat iets op. Daarna ga ik bellen, via drimble.nl wat andere deelnemingen gevonden, en daar weer telefoonnummers en adressen van. Maar goed, hier niet bestellen dus.
Eynstein, als u dit leest: gaarne contact, ik wil m'n product of m'n geld graag terug.