Op 15 april 2014 hebben wij een bestelling geplaatst voor een tweetal producten van Digitus (Shift Computers is ook Digitus Shop).
Omdat het systeem aangaf een paar dagen levertijd, heb ik de winkel gebeld met het verzoek deze zsm te versturen, aangegeven werd dat wij ze voor zaterdag in huis zouden hebben. Vervolgens is er niets ontvangen. Eén artikel bleek moeilijk leverbaar, hiervoor heb ik zelf contact opgenomen. Vervolgens op 5 mei heb ik de order geannuleerd.
Na contact op 5 mei, 12 mei en 2 juni hebben wij het geld nog steeds niet retour ontvangen. Ondanks telefonische toezeggingen.
Mijn advies, blijf weg bij Shift Computers.
Hier kan ik niet over zeggen, aangezien wij nooit iets ontvangen hebben.
KlantenserviceOmdat onze order geannuleerd is, verwacht ik wel een goede afwikkeling van de ideal betaling die wij in april gedaan hebben. Helaas is dat niet zo.