Frans De Smet

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

Ik was als eerst op mijn hoede voor fransdesmet.be omdat er geen reviews over waren, naar veel (en vriendelijk) mailcontact gehad te hebben toch vertrouwd geraakt en er iets gekocht, namelijk de Philips 42FPL6678k. De site werkt als volgt, er staat een adviesprijs maar om de huidige prijs te krijgen moet je ze een mailtje sturen waarop erg vlot beantwoord word (in mijn geval binnen 2 uur). Vervolgens krijg je een prijs te horen, deze prijs was erg aantrekkelijk de laagste prijs was namelijk €799,- in de pricewatch bij fransdesmet maar liefst €665,- nog goedkoper dus als de 42pfl6008k (laagste pricewatch €688,-) die een minder geluidswattage heeft + een slechtere refresh rate. Ook heb ik een Vogel's Wall 2245 gekocht die voor €149,95 in de pricewatch staat, die heb ik voor maar liefst €110,- kunnen kopen bij fransdesmet.be!

Kortom met de prijs zit het goed maar ook het contact was erg vlot en vriendelijk!

Verzending

De tv kwam op de afgesproken datum aan maar de beugel niet, dit kwam omdat de verkoopster de beugel liever niet bij de tv wou steken dus die kwam een dagje later wat met een mailtje netjes werd aangegeven. Ook netjes de track & trace code gekregen.

Klantenservice

Mijn TV heeft een probleem met het beeldscherm maar ik wil mijn tv niet voor een paar dagen missen en omdat ik wist dat philips thuissupport aanbood wou ik liever een monteur. Naar 3 verschillende philips medewerkers te hebben gesproken en 4 uur verder heb ik einderlijk voor elkaar gekregen dat mijn TV werd rerepareerd, ze hadden namelijk liever dat ik hem terug naar de winkel stuurden maar naar een paar links van hun website gestuurd te hebben dachten ze daar uiteinderlijk anders over. Fransdesmet.be had daarintegen geen probleem om hem om te ruilen, ik had namelijk ook mailcontact met fransdesmet.be, mocht het namelijk niet lukken met philips dan kon ik hem alsnog opsturen.

Top bedrijf dus!

Scorekaart voor Frans De Smet

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie