Hardware Versand

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Na een paar jaar trouwe dienst gaf mijn Iiyama-monitor de geest. Gelijk op zoek naar een nieuwe, en daarbij het oog laten vallen op de Asus VX238H. Even een dag erover nagedacht, bleken de prijzen in Nederland ineens flink verhoogd.

Toen wat rondgespeurd en uitgekomen bij het Duitse Hardwareversand.de. Die leverden als één van de weinig in Nederland en voor niet al te veel verzendkosten. Voor alle veiligheid met PayPal betaald (moet je voor bijbetalen). De monitor besteld op de 19e en zou de 22e november verstuurd worden. En toen ging het mis. De melding dat de betaling binnen was ging snel, maar daarna viel er niet meer te communiceren.

De verzending werd de 22e uitgesteld naar de 26e. Ik moest mijn monitor toch met redelijke spoed hebben, dus getract meer informatie te krijgen. Geen reactie op de e-mail. Vervolgens de bestelling geannuleerd. Geen reactie. Gewacht tot de 26e, weer uitgesteld. Dit keer naar de 28e. Ondertussen weer een annuleringsmail gestuurd vanaf mijn andere e-mailadres. Geen reactie. Vervolgens maar bij PayPal een geschil geopend. Een dag later werd het geld dan toch teruggestort.

Maar nog altijd geen e-mail ontvangen. Zo ga je dus niet met klanten om, voor mij de eerste en laatste keer Hardwareversand.de.

Klantenservice

Welke aftersales? Totaal onbereikbaar, zowel in Engelstalig als Duitstalig geprobeerd.

Scorekaart voor Hardware Versand

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie