Tevreden over deze webshop. Ondanks dat het bestelde toetsenbord niet op voorraad was, werd ik bij navraag goed op de hoogte gehouden van de voortgang. De eigenaar is zeer vriendelijk.
Een gezamenlijk puntje aftrek omdat actief nagevraagd moest worden over de verschoven levertijd, bovendien wordt er geen PayPal (of credit card) aangeboden als betaalmethode en de webshop dwingt je om een account aan te maken. Zelfs tegen meerprijs betaal ik vaak liever met PayPal om met een creditcard te kunnen afrekenen en accounts voor een webshop waar je slechts een enkele keer bestelt vind ik niet echt nodig en alleen maar meer kans op het lekken van je gegevens.
Al deze punten vielen voor mij natuurlijk weg om dat de winkel een uniek assortiment heeft dat ergens anders in Nederland niet te vinden is, daarom heb ik hier graag besteld en zal ik in de toekomst niet twijfelen omdat nog eens te doen.
Het verzendproces was prima, met TNT post en goed verpakt. Er wordt een track en trace gestuurd, dat is altijd prettig om te kijken wanneer het pakket geleverd gaat worden. Hierop scoort deze webshop uitstekend.