Website is duidelijk weergegeven en alle nodige informatie is er te vinden. Ook duidelijk met betrekking tot levering en kosten. De klantenservice is prima bereikbaar. Dit wilde ik even controleren indien er iets mis zou zijn met de koelkast (garantie). Meteen na doorschakeling verbonden met een medewerker. Kosten zijn wel 80 ct/m
---
Alles verlopen zoals afgesproken. Geen klachten. Vooraf de klantenservice nog gebeld op te kijken of dit wachttijden zijn van 2 uur mocht er iets fout gaan. Kreeg direct iemand aan de lijn (wel 80ct/pm).
De dag van tevoren een mail + SMS gehad met de verwachtte levertijd (tijdspan van 2 uur). Binnen dit tijdblok ook daadwerkelijk afgeleverd. Gratis bezorging t/m 2 trappen.