Trowaa

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Algemeen

Ik ben bij deze firma gekomen omdat ze adverteerde via bol.com en hele scherpe prijzen hadden en ook de levertijd was lekker snel.

Ik had een samsung galaxy note 2 besteld.
Ik bestelde hem vrijdag avond om 4 voor 9 en er stond voor 9 besteld is morgen in huis. Naja dat het niet met zekerheid zou lukken begreep ik natuurlijk. Zeker aangezien het geen doordeweekse dag was.
Dus ik verwachte eigenlijk dat ik hem dan maandag of dinsdag wel binnen zou krijgen.

Nadat ik dinsdag nog niets ontvangen en daarom op internet ging kijken kwam ik op deze webpagina uit die helemaal vol staat met slechte reviews waardoor ik erg zenuwachtig werd.
Daarom dacht ik ik stuur een mail naar het adres dat is op gegeven via bol.com. Binnen 3 uur kreeg ik een mail terug dat mijn telefoon dinsdag pas bij hún binnen zou komen en dat ze hem dinsdag of woensdag dan zouden versturen naar mij en ook mij een track en trace nummer zouden toesturen. Ik heb helaas geen mail gehad met het track en trace nummer dus daarom heb ik contact op genomen met bol.com dat ik graag mijn bestelling wilde annuleren.
Ik zat vol zenuwen met gedachten dat ik de telefoon nooit zou krijgen omdat ik op deze webpagina vele dingen las over dat deze firma nep was en dat er vaak dreigmails gestuurd werden (over aansprakelijk stellen van de firma) waardoor ik me bestelling heb laten annuleren. Bol.com heeft dit doorgevoerd.
Toen ik vrijdag (vandaag) thuis kwam uit mijn werk bleek dat het pakketje geleverd was.

Dus vandaar deze recensie naar mijn ervaring ben ik wek heel erg geschrokken door de dingen die mensen hier neer gezet hebben.
Maar toch werd mijn mail wel binnen 3 uur beantwoord, al was de afspraak die hij/zij in de reactie gegeven heeft niet na gekomen (dit gesprek ging over de levertijd). Maar al met al heb ik toch mijn toestel wel ontvangen.

Verzending

Er stond op de website aan gegeven voor 9 besteld is morgen in huis. Omdat ik hem vrijdag besteld heb en zaterdag een bevestiging kreeg ging ik er van uit dat ik hem maandag of dinsdag kon ontvangen. Helaas kreeg ik een mail dat hun hem toen pas binnen kregen en dat het pakketje diezelfde dinsdag middag of woensdag verzonden zou worden.

Ze hebben hem donderdag waarschijnlijk verzonden en ik heb hem vrijdag morgen binnen gekregen.

Er stond dus volgende dag het duurde uiteindelijk het 5 werk dagen.
Ik heb de beoordeling slecht gegeven omdat de site sneller levertijd aan geeft dan in werkelijk uitgevoerd wordt.

Klantenservice

Op de slechte levertijd na en dat ze in de mail zeiden het dezelfde dag of die woensdag verstuurd zou worden wat niet is gebeurd.
Maar wel heb ik binnen een week de telefoon ontvangen.
En mijn mail werd binnen 3 uur beantwoord.
Toch ben ik naar omstandigheden toch niet volledig ontevreden over dit bedrijf.

Uit schuldgevoel heb ik hier maar een recensie geschreven voor mensen die na mij met dit bedrijf in aanraking komen.
Omdat ik hem al als retour opgegeven omdat ik heel erg van de reviews op deze site ben geschrokken.

Mijn telefoon is eigenlijk maar 4 dagen later geleverd en werden niet alle afspraken nagekomen, was verder alles wel in orde.

Scorekaart voor Trowaa

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie