Normaliter zou ik geen stukje hier schrijven, maar nu had ik zomaar even zo'n uitzonderlijk momentje.
Bij deze shop besteld omdat de adapter die ik zocht (5V - 2.5A) bijna nergens te vinden was.
Het is dat het product wat ik zocht zo schaars te krijgen was, anders had ik hier nooit besteld. Maar goed, enkele reviews hier waren (redelijk) positief.
Oké, product gevonden, in winkelmandje, besteld en betaald via iDeal.
Het proces was wat onduidelijk en ouderwets. Wat mij opviel was dat ik geen statusupdates kreeg.
Na 2 dagen toch op de website gekeken, bleek het product ineens 'niet meer leverbaar' te zijn!
Raar, daarover een mailtje verstuurd, vriendelijk en beleefd gevraagd hoe dit zat (contact verloopt geforceerd via een contactformulier, typisch de methode voor eenrichtingsverkeer). Hier heb ik nooit reactie op gehad.
Na een dag of 5 was ik het zat, ik wou die adapter hebben. Geen zin om achter m'n spullen aan te bellen, en voor een adapter van nog geen 15 euro ga ik ook geen moeite doen. Zo zal deze winkel ook wel gedacht hebben: daar doe ik geen moeite voor.
Uiteindelijk ergens anders exact dezelfde adapter weten te vinden (sluikreclame: (-verwijderd-)), 's avonds voor 20 uur besteld, de volgende dag in huis.
Zoals ik al zei, normaliter zit er achter elke slechte review twee zijden, maar 2 maanden zonder ENKELE vorm van een update of reactie kan ik slecht waarderen.
Twee maanden te laat op de post gedaan. Wel prima bezorgd binnen 24 uur door de UPS. Zij kunnen er ook niets aan doen.