MyHeadphone

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Algemeen

Via de website een Sennheiser HD 25-1 II besteld. De levering werd direct van de leverancier via 'partijenpost' verstuurd, wat helaas voor wat vertraging zorgde. Contact via e-mail ging echter soepel en er werd altijd snel gereageerd.

Verzending

De verzending ging via 'partijenpost', direct vanaf de leverancier. De leverancier werkt helaas nog niet met Track&Trace codes. Op dinsdag besteld, op donderdag verzonden, en pas op maandag is het pakketje aangekomen. De doos zat in een grote bubblewrap-envelop, die erg nat was verregend.

Klantenservice

Omdat de leverancier niet met Track&Trace codes werkt was het onmogelijk om te bepalen waar mijn bestelling was. De bestelling werd 2 dagen na bestelling verzonden, maar daarna bleef het stil. Via e-mail contact gezocht met MyHeadphone, die reageerde snel en accuraat. Regelmatig contact gehad over de status van de verzending, en kreeg de leveringsbon van de leverancier direct doorgestuurd. Prima in orde dus!

Scorekaart voor MyHeadphone

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie