Dynabyte B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Algemeen

heb een harddisk besteld op 11-10-2012. seagate barracuda 2TB, door shopreview was ik aangespoord bij Dynabyte te bestellen. Na betaling via iDeal kreeg ik een bevestiging van bestelling. Hopend op de vermelde 24 uurs levering keek ik al uit naar de postbode. Dat werd in eerste instantie een teleurstelling. De disk werd niet geleverd.

Hierover heb ik een kritische review geschreven, en ook een klantensurvey over ingevuld. De feedback had vooral betrekking op informatievoorziening rondom niet voorradige produkten.

De reviews op tweakers worden wel degelijk gelezen. Aftersales bij Dynabyte kijkt hier naar, en benaderd klanten welke niet tevreden zijn, ik ben zo benaderd, en er is duidelijk geluisterd naar mijn opmerkingen. Imiddels zijn er verbeteringen aangebracht. Er wordt duidelijker aangeven hoe lang het duurt voor een via het web besteld artikel geleverd gaat worden.

De winkels scoorden al goed , de webshop nu ook

Verzending

Na de oorspronkelijke leveringsproblemen welke ik als "slecht" had beoordeeld , is er toch een vervangend produkt geleverd welke als "zeer goed" mag worden getypeerd . Levering binnen 24 uur na betaling. Klasse!
Het gemiddelde is wat mij betreft hier van toepassing

Klantenservice

Daags na mijn licht kritische review ben ik actief benaderd door Dynabyte. Mijn kritiek werd zeer serieus genomen, en er is mij een vervangend bod gedaan. Dit vind ik ZEER lovenswaardig, en ik heb het bod geaccepteerd. Zo kan het dus ook. Heb zelfs al gezien dat er aanpassingen aan de website zijn gedaan. Compliment voor deze vorm van aftersales! Als dit inderdaad een verbetering in de informatieverstrekking heeft opgeleverd zal ik WEL weer Dynabytes webshop overwegen, want hun prijzen zijn uitstekend te noemen. Ik heb er goede hoop op dat hun service ook die kant op is gegaan.

Scorekaart voor Dynabyte B.V.

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie