Had twee lamineermachines (A4 en A3) besteld. De volgende dag kreeg ik een email dat deze voorlopig niet leverbaar waren, of ik wilde aangeven tot welke dikte ik wilde lamineren, zodat ze een alternatief konden aanbieden.
Ik heb even gebeld en werd uitermate vriendelijk te woord gestaan. Binnen een paar minuten was alles rond, ik zou twee alternatieve machines tegen dezelfde prijs krijgen (feitelijk identieke apparaten met een ander merk erop geplakt).
Er werd zelfs nog opgemerkt dat een A3 lamineerapparaat ook A4 aankan, of ik er aan één niet genoeg zou hebben. (Nee, ik moest er echt twee hebben).
Binnen tien minuten na het telefoontje kreeg ik de nieuwe factuur en de correctie van de oude factuur op de mail.
Donderdag besteld, vrijdag contact gehad (zie hierboven), en maandag om 12:00 uur was het pakket er, netjes ingepakt.
Geen track & trace, er werd aangegeven dat ze dit niet doen omdat de bestellingen gewoonlijk de volgende dag al geleverd worden.