Gemiddelde gebruikersscore
De i5 4570 is nog zeker snel genoeg voor Internet en HTPC: deze 4570 zit nu in een PC waar eerst een Pentium G3220 in zat (passmark score: 1899 = bijna 3x trager), en daarna nog een i3 4160 (passmark score: 3520 = 1.6x trager).
Deze PC is ook met de i5 4570 niet toekomstvast doordat het niet door Windows 11 ondersteund wordt, maar dat geeft niet :-)
NB; CPU-gebruik tijdens het draaien van het spel Alan Wake (2012): rond de 45-55% ^^
gebruik hem al bijna 4 jaar zonder problemen.
op moment nog prima te gebruiken voor 1080p gaming en 3d cad.
draait constant op een snelheid van 3,54 ghz zonder enige problemen
Wilde 2 jaar geleden nieuwe werkpc (dagelijks werk ik hier meer dan fulltime op) bouwen die snel is en minimaal 4 jaar mee kan (daarna word ie backup pc). Samen met de andere hardware draait ie al 2 jaar super. Ook met multi tasking en rendering bijvoorbeeld. Aanrader.
Deze CPU is het enige bezuinigingspunt (vooralsnog) van mijn PC.
Hij doet het goed en vlot, wat niet wonderlijk is gezien de rest van mijn hardware. Ik doe dan ook geen vreemde dingen zoals overklokken.