Introductie (algemeen, garantie):
Ik ben zeer tevreden over deze notebook. Helaas is mijn dvd-brander na 2 jaar overleden, maar dankzij mijn garantie uitbreiding was dit binnen een week verholpen. Verder kan hij nu nog steeds redelijk mee met alle soorten programma's.
Je moet echter wel in de gaten houden dat dit meer een desktop replacement dan een notebook is. Hij is vrij zwaar (rond de 3 kilo) en de batterij gaat onder ideale omstandigheden iets van 3 uur mee. Op het moment dat je hem wat harder aan het werk zet daalt dat tot ongeveer 1,5 uur.
Grafisch (scherm, graka)
Grafisch is deze notebook goed uitgerust met een ATI 9600 mobility GPU waardoor je er ook nog aardig spelletjes op kan spelen. In combinatie met het 1400*1050 (15") scherm ziet dat er prima uit voor een notebook.
Aansluitigen
Verder zitten alle aansluitingen aan de achterkant, of je dit een voordeel of nadeel vindt moet je zelf weten, ik had het handiger gevonden als er OOK een (of meerdere) USB aansluitingen aan de voorkant had gezeten.
- 4x usb
- s video out
- vga
- lpt
- audio out
- mic
- ethernet
- wifi
Reactie op schaap2005:
De warmte en het geluid vind ik wat minder omdat het vrij duidelijk aanwezig is. Hierbij...
Deel je ervaringen en help andere tweakers!