Ik heb het product voor ongeveer een week in gebruik, en het werkt naar mijn ervaring erg goed. Voorheen was er boven geen of zwak signaal in de kamers. Met behulp van deze extender, wat ik heb ingesteld als access point, hebben alle kamers boven nu minimaal 80% signaalsterkte.
Voor mijn kantoortje op de eerste verdieping heb ik een wifi bridge nodig voor mijn vaste computer (router staat op de zolder).
Gezocht op het internet kwam ik dit apparaatje tegen, de TP-Link RE305. Hier zit een ethernet aansluiting op. Het installeren is kinderlijk eenvoudig.
Prima product voor meeste toepassingen. Maar het niet kunnen instellen van een ander wachtwoord voor het extended netwerk is een ernstige tekortkoming.
Pluspunten
Simpele Installatie
Minpunten
Wachtwoord van extended netwerk kan niet afwijken van host netwerk
Gebruikt als acces point. Keuze (acces of range ext.) na inlog, dit in menu aangeven door aan te vinken. Logisch maar was niet duidelijk in de manual. Als je deze op zich kleine stap hebt gemaakt hebt wijst het voor zich. Acces point=zelfde wifi naam+ww als hoofd router = klaar.
Pluspunten
Prima bereik
Lampjes uit te zetten
Deze op zolder, hoofd router meterkast, nieuwbouwwoning, goed bereik.
Minpunten
Even weten dat je in menu juiste keuze maakt tussen extender of accespoint
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Heb jij ook een TP-Link AC1200 Wi-Fi Range Extender RE305?