Corsair K70 LUX - Red LED (Qwerty US, Cherry Brown)
Kwaliteit is slecht 5 plastic sockets na 2,5 jaar net buiten garantie afgebroken (meest gebruikte) garantie doet moeilijk voorheen altijd logitech gehad deze ruilde na 2,5 jaar ook deze defecten gewoon om voor een nieuwe.
Heerlijk toetsenbord met palm-rest.
Alleen rode LED is voor mij geen probleem, heb alles rood/zwart :)
Super dat er een toetsenprikker en extra toetsen bij zitten voor "eigen stijl"
De schuine bijgeleverde toetsen zijn heerlijk met gamen!
Plug & play, goede prijs/kwaliteit hij is erg robuust!
Pluspunten
Heerlijke toetsen
Palm-rest is aanwinst
Extra toetsen (schuine) bijverpakt
Super robuuste kwaliteit
Plug & Play
Minpunten
Felheid LED background wordt niet onthouden na restart PC
Corsair K70 LUX - Red LED (Qwerty US, Cherry Brown)
Prima toetsenbord met heel veel opties. Cherry Brown switches vind ik fijn typen en gamen. Media knoppen zijn handig. Bouwkwaliteit en Corsair software zijn zeer goed.
Corsair K70 LUX - Red LED (Qwerty US, Cherry Brown)
Een mooi toetsenbord. In vergelijking tot razer producten heeft dit toetsenbord een mooie aluminium uitstraling. De toetsen zijn fijn met een tactile feedback zonder de irritante klik. De polssteun is ook erg fijn als je lang moet typen
Corsair K70 LUX - Red LED (Qwerty US, Cherry Brown)
Net als mijn andere K70's, een lekker toetsenbord. :) Ik heb deze gekocht voor gebruik op kantoor (had daar eerst een Cherry Red). Qua typen, is deze net iets lekkerder. De Reds typen ook heerlijk, maar zijn toch meer geschikt om te gamen.
Pluspunten
Mmm wat typt tie lekker!!!
Corsair kwaliteit is top! (robuust gebouwd en built to last)
Corsair K70 LUX - Red LED (Qwerty US, Cherry Brown)
Mijn eerste mechanische toetsenbord, ik ben erg blij met de Cherry Brown toetsen. Het uiterlijk is strak en uitstekend, de backlighting is fijn en niet overlijk aanwezig (ik hoef geen flitsende RGB in mijn gezicht). De media toetsen (een voorwaarde voor de keuze) zijn fijn om te hebben.
Goed toetsenbord voor de prijs. Veel features zoals de mediaknoppen en windows-lock knop. De inbegrepen polssteun is erg fijn voor lange sessies maar neemt wel veel ruimte in (het is al een groot toetsenbord). Hij kan zelfs tegen knoeien, maar ik zou dit niet aanraden.... :)
Corsair K70 LUX - Red LED (Qwerty US, Cherry Brown)
Fijn toetsenbord als je er aan bent gewend. Alleen wel een beetje jammer dat hij best makkelijk smerig word en de wrist rest moeilijk schoon te maken is. Heeft een handige USB hub voor bijv. je muis.
Nooit kopen... 2 jaar garantie op alles, behalve de toetsen, want die worden onleesbaar voor einde garantie... En Corsair handelt rma aanvragen af ipv de verkoper en op deze klachten antwoorden ze niet... Dan zeggen ze: normale slijtage... Dus laat elk Corsair keyboard liggen... ik ben door schade wijs geworden...
Pluspunten
Goede kwaliteit toetsenbord...
Minpunten
Geen garantie op de opdruk toetsen...
Eigen afhandeling RMA...
Eindoordeel
1 van 5 sterren (Waardeloos)
Heb jij ook een Corsair K70 LUX - Red LED (Qwerty US, Cherry Red)?