Zeer mooie muismat. Lekker groot en geeft een goed gevoel qua muis (glijdt lekker). De prijs is wat mij betreft erg netjes voor zo'n fijne mat. Lekker groot ook (zie foto).
Heb deze muismat al jaren. Wissel af en toe om met de MM200 Extended voor een andere look.
Dit is gewoon een prima muismat. Muist lekker, voelt goed aan. Blijft goed liggen. Lekker dun maar toch zacht. Kan mee in de wasmachine, heb ik al zoveel keer gedaan, de mat blijft stevig en proper.
Goed, stevig, goed afgewerkt aan de randen, mooi design en voelt zacht. Ik vind hem wel iets te prijzig voor alleen een muismat
Ik kom van een QCK+ die ondertussen zwaar versleten is, maar deze zal hem toch niet worden. Had 1 besteld, maar is gewoon niet comfortabe genoegl. Sommige delen voelen zachter aan terwijl andere stukken te ruw aanvoelen. Ook de stikking op de rand is best wel ruw na een tijdje.
Erg blij mee! Materiaal is lekker zacht en makkelijk schoon te maken. Onderkant van rubber, dus de mat verschuift niet snel. Mooie afwerking aan de randen.
Tijdens een black friday sale gekocht voor €15,- (€20,- inclusief verzending) bij Alternate. Erg blij mee! Materiaal is lekker zacht en makkelijk schoon te maken. Onderkant van rubber, dus de mat verschuift niet snel. Mooie afwerking aan de randen.
Een van de beste muismatten die ik ooit heb gebruikt. Heel glad en een prettig materiaal om aan te voelen en om mee te spelen. Hoge kwaliteit afdruk en materiaal. Werkt met (voor zover ik weet) alle sensors. Is geschikt voor alle doeleinden, van browsen tot competitief gamen. Super koop!
een erg fijne muismat. wel wat duurder maar daar kwijg je ook wat voor terug
1 m,in punt is de geur als je hem net uit de doos haalt (is na 1 weekje weg)
Heerlijke muismat, muis glijdt er stukken beter overheen dan de glazen icemat die ik 13 jaar gebruikt heb. Helaas echter niet 'catproof', mijn kat heeft haar nagels er in gezet waardoor in het midden nu lelijke halen zitten die je met de muis ook voelt.
Mooie muismat. Ik vind hem persoonlijk wat te smal enhad hem liever iets breder gehad. aan het begin toen ik hem had stonk deze muismat naar een hele nare geur.
Ziet er goed, uit en werkt perfect voor tracing
fjine maat,schuift niet over bureau, randen zijn fijn afgewerkt,muis glijd er makkelijk overheen
de muismat nu 2 maanden in bezit. wat een gaaf ding genoeg ruimte voor toetsen bord en muis, en nog steeds veel muis ruimte over. mooi design, geen rafelranden. schuift niet en goede vloeiende bewegingen van de muis zelf. eerst zat ik altijd zonder muismat, dit is dus men eerste.
Geweldige muismat echt een aanrader
Niet de extended versie dus ligt niet onder mn toetsenbord. Goed afgewerkt, niks op aan te merken product. Geen last gehad van geur zoals in de andere recensies dus misschien is er in tussentijd iets verbeterd in het proces.
Hier is niet veel over te zeggen. Toch is dit een super muismat. Hij is groot extra groot, groot genoeg voor toetsenbord en muis. Zelf heb ik al een super grote toetsenbord (Steelseries apex) en zelfs dan heb ik nog genoeg ruimte over. Ow en hij is erg fijn natuurlijk
fijne muismat als je van iets meer ruimte houd. muis glijd goed op de mat, met een fijne weerstand. de mat glijd niet weg, en rafelt niet snel. het enige minpunt voor mij is de onprettige geur die er de eerste week op zit.
Deze muismat van corsair is effe winnen in het begin. maar als je het bent gewend kan je er supergoede acties mee maken. 10/10 Would buy again.
Mooie muismat, die goed blijft liggen en goed is afgewerkt. Mijn muis reageert perfect. Het enige nadeel is de geur die er de eerste paar dagen vanaf komt, nadat deze uit de doos gehaald is
Deze muismat is erg fijn alleen ruikt de eerste paar dagen vreemd.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!