Ik heb deze telefoon al een maand en ben er ook zeer tevreden over.
De interface is nauwelijks aangepast behalve op wat multimedia apps na. Zelf was ik al op zoek naar een telefoon die zo weinig mogelijk bloatware had en toevallig was dat deze.
Ik was eerst heel blij met deze telefoon maar dat bekoelde snel. Microfoon ging steeds zachter werken, melding gedaan bij Archos support. Support wilde niet reageren omdat ik de NIET-verplichte velden van hun formulier niet had ingevuld (thuisadres). Klacht ingediend bij Archos, geen reactie gehad.
Na 5 maanden problemen met de ontvangst van de telefoon. Toestel opgestuurd en een mailt gekregen dat de garantie was vervallen. Bij het hoor-gedeelte is een splintertje van 1 mm van het scherm. Archos weigert het toestel te repareren, ook niet tegen betaling, er kan geen nieuw scherm op.
Heb deze telefoon nu een week, ben er erg tevreden mee. Twee minpunten:
- Geluidskwaliteit. Muziek over de speaker is niet om aan te horen. Voor mij maakt dat niet veel uit, alleen de ringtones klinken wat belabberd.
- De android versie is nog 4.4.
Verder een erg fijne telefoon.