[update7]Goede printer met veel functionaliteit waaronder dubbelzijdig afdrukken.
Een mooi afgewerkte printer met een goed prijs-kwaliteit verhouding. De printer heeft veel handige features zoals, dubbelzijdig afdrukken, printen via WiFi. De printer heeft ook een papierlade en een sd-kaart slot. Verschillende web functies zijn voor geïnstalleerd.
Een hoop gemak voor een lage prijs
Printers zijn zoals koffiecupjes-machines, ze pakken je op het verbruik. Deze printer doet prima wat hij moet doen, maar geeft met enige willekeur ook connectie-issues en is dan niet in gang te krijgen. Maar dat lijkt een kwaaltje van zowat alle printers, dus we doen het er maar mee.
Vanaf dag 1 WIFI problemen. Als je dan een product maakt met zo'n beroerde WIFI verbinding, zorg dan voor bekabelde aansluiting. Printkwaliteit is ook dramatisch. Lijkt wel alsof een stel bezopen kabouters onder invloed van GHB een poging doen om iets op papier te zetten.
Een fantastische printer voor een goede prijs!
zeer goed product , dat niet te veel kost
Zoals ik gewend ben van HP een perfecte ervaring vanaf het openen van de doos tot de eerste prints eruit komen en de scans op mijn telefoon verschijnen. TOP!
Robuuste en goed doordachte all-in-one. Touchscreen bediening is zeer gebruiksvriendelijk, en de 5640 bezit moderne (inter)netwerkfunctionaliteiten, ook via de smartphone. Prima voor allround thuisgebruik, maar alleen via WiFi en USB.